Admin Admin>Date 17.04.2020

Özür Mesajları

Özür mesajlarını bu yazımızda sizler için hazırladık.


Sayfa İçeriği: Özür Mesajları, Özür Dilerim Sözleri, Özür Dilerim Sözleri Resimli

Affetmek geçmişi değiştirmez ama geleceğin önünü açar. Ne olur beni affet.

* Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.


* Küsmek ve darılmak için bahaneler aramak yerine sevmek ve sevilmek için çareler arayın. #Mevlana
* Gel de birbirimizin kadrini bilelim. Çünkü ansızın ayrılacağız birbirimizden. Seni kırdımsa özür dilerim.
* Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.
* Olanlar için çok ama çok özür dilerim. Gerçekten öyle demek istememiştim ki ben. Affet, ne olur!
* Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti . Tekrar özür dilerim.
* İlk özür dileyen en cesurdur, ilk affeden en güçlü, ilk unutan en mutlu. #Osho
* Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim.
* Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.
* Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?
* Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki, onun için, özür dilerim canım!
* Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Affet lütfen beni.
* Biliyorum hata bende. Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet.
* Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden.
* Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.
* Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni . Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.
* Şey. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum. Çok zor biliyorum. Söylemeliyim artık. Şey. Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.
* Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni affet.
* Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, lütfen affet!
* Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla.
* Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?
* Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.
* Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi. Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.
* Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok, nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?
* Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için. Özür dilerim seni orda beklettiğim için. Yaptığım her yanlış için özür dilerim.
* Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım. Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum.
* Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce. Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni ne olur sevdiğim. Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!
* Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm. Haydi, artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.
* Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Bir taneciğim seni çok seviyorum?
* Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye. Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: “kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız. Seni seviyorum!”
* Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim. Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz, lütfen olumlu bir mesaj gönderin!
Ah! Dilim. Söylediklerim yüzünden kalbim dilim dilim. Özür dilerim.

Arkadaşlarınla Paylaş
Tweetle WhatsApp Paylaş Pinterest Facebookta Paylaş