HÜZÜNLÜ SÖZLER

Hüzün ile ilgili sözleri bu yazımızda sizler için hazırladık.


Sayfa İçeriği: Hüzünlü Sözler, Hüzünlü Sözler Kısa, Hüzünlü Sözler Facebook 

Hüzün

* Biz biliriz ki: hüzün huzurun nazlı kapısıdır.


* Hüzne kapılmayın. Çünkü Allah adildir. Kimsenin ahını kimseye bırakmaz.


* Eski bir aşk alevinin sizi ikinci kez yakmasına izin vermeyin.


* Dünya hüzün yeridir gariplerin sıkıntısı bitmez.


* Sükûtun da sesi var ama onu anlayacak yürek lazım.


* Sıkıntılar gecedir dinlen kederlenme sabah elbet olacaktır.


* Bütün insanlar ay gibidir. Ve herkesin hiç kimseye göstermediği karanlık bir tarafı vardır.


* Ay değil, mevsim değil, bir ömür geçti sensiz, keşke böyle sevmeseydim ağlıyorum çaresiz.


* Sensizliği dinlemek sessizliği dinlemekten zor ama en zoru sensizliğin sessizliğini dinlemek.


* Nerede sözler, nerede yüreğim. Ben de sevdim, sevmedim bilenim. Ver elini sonsuza, al beni dünyadan. Kalmadı sevenim!


* Özledin, ağladın, güldün, şarkılar söyledin, şiirler yazdın. Peki, o ne yaptı? Deme. Herkes kendinden sorumludur aşkta.

webtoz.com


* Bazen bu yüreğe bu kadar acı fazla deriz kendi kendimize. Ama hata bizde: küçücük yürekle kocaman sevmişiz, ne haddimize.


* Denizde kalem kumdan kâğıtlar yaptım: her yere seni seviyorum yazdım: ama sen aptaldın inandın: ben seni sevmedim, sana taptım.


* Dikenli tellerden bir kelepçe hazırlayın takın bileklerime kanasın, asın beni o yârin gözlerine cesedim gözyaşlarıyla yıkansın.


* Hasretim senelere dönse de ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, bin bir dert çektirsen de seni mahşere kadar sevmeye yeminim var.


* Ne hüzün bitirdi beni nede üzüntün bitirdi içimdeki sevgiyi, aldatılmak varmış kaderimde olmayan aşkmış sahtekârlıklarla süslemişsin sen hayatını.


* Hüzünler buldum kendimi, sensizliğin içinde tarumar oldum gezerim sokaklarda serseri, beni bıraktın ya hüzünlerimin sözleri sana be güzelim.


* Hiç kimse görmesin tanımasın beni. Bu gece çekemem boş muhabbetleri. Dokunmayın bırakın kendi halime. Rüzgâr nerden eserse hesap kitap yok bu gece.


Seni hiç bırakayacağım diyenler şimdi nerdeler.


* Seni özlemek acı çekmekse o acıyı severek çekiyorum, seni sevmek günahsa hiç çekinmeden günaha giriyorum, sana tutkun olmak ölmekse al sana canımı veriyorum.


* Yıllar geçer o benim hep yanımda olur derdim hiç gitmez ellerimi bırakmaz derdim beni unutsa da adımı ve gözlerimi asla derdim meğer varlığımı bile hiçe saymış.


* Aşkın mantığı olmaz. Sakın ha! Dostum içme aşk zehrini su diye aşk pınarından, ya Ferhat gibi atlarsın kayalardan ya da Mecnun olur dolaşırsın çöllerde kahrından.


* Yokluğun var sen yoktun ölüm geldi ölmedim aşkından hatıra diye gözyaşımı silmedim ben bir sana bir bu şehre gül dedim belki de can ben bu şehri güller için çok sevdim.


* Bir gün beni nasıl paslı bir makasla nasıl da derinden budayıp gittiğini far kettim. Yeni bir filiz veremeyecek kadar derindi kesip attıkların. Sensizlikle oluşmuş hastalığıma senin bile çare olamayacağını benim için artık çok gecikildiğini anladım.


* Herkes meleksin diyor! Bilmezler ki melek olmak ne zor. İyisin, güler yüzlüsün diyor! Bilmiyorlar kalbim ağlıyor. Acılara gam vursa da yüzüm. Kalbim gamsız olamıyor! Kedere inat yüzüm gülüyor. Gözyaşım damarımda dolaşıyor! Ne desen nafile… Felek inat etmiş bir kere. Beni hep acılara boğuyor!


* Ben sana verdiğim değeri kendi aileme vermedim. Bütün gücümle seni sevdim sen ise bana 1 gr değer vermedin öss bahane oyalama şahane sana tek sözüm benim tatlı belam Allahından bul ne istedin benden be.


* Üzmeyin beni vallahi halim kalmadı.


En zor günlerini tek başına atlattıysan, Sonrasında kimseye eyvallahın olmaz!

tükenmişlik tükenmek İle İlgili Sözler Resimli

yorulmak ile ilgili sözler

fedakarlık ile ilgili sözler Resimli

tevekkül ile ilgili sözler